משכנתא לכל מטרה

 

משכנתא לכל מטרה

ברוב המקרים כאשר אנו מדברים על משכנתא, אנו מתייחסים להלוואה לצורך רכישת דירה. אולם הבנקים הרחיבו את מתן ההלוואות גם לצרכים נוספים כגון שיפוץ נרחב, רכישת רכב, טיסה לחו"ל ועוד והן מוגדרות כמשכנתא לכל מטרה, ובמקרים רבים מדובר בדרך המימון הטובה ביותר שתוכלו להשיג. משכנתאות לכל מטרה החלו את דרכן כהלוואה נוספת למי שכבר יש לו משכנתא, אולם הן התרחבו עם השנים גם ללקוחות ללא משכנתא המסוגלים להציג נכס שמשמש כבטוחה לבנק או לגוף הממן.

 

ריביות נוחות באופן יחסי

הריביות על משכנתאות לכל מטרה לרוב טובות ונוחות יותר מאלה של הלוואות כלליות אשר מספקים הבנקים, הסיבה לכך היא יכולת הבנק לשעבד את הנכס במקרים בהם הלווים אינם מסוגלים להחזיר את החוב. בכך הבנק מצמצם סיכונים ומוכן לספק את ההלוואה בתנאים טובים יותר. בהשוואה לריביות על משכנתא רגילה, הריביות במשכנתא לכל מטרה גבוהות יותר, אולם נמוכות בהשוואה להלוואות אחרות ב-5%-1%.

כמו כן במשכנתא לכל מטרה אפשרי לפרוס לאורך יותר שנים מאשר הלוואה רגילה ובכך מקטינים את ההחזר החודשי לבנק.

 

ליווי מקצועי לקבלת משכנתא בתנאים הנוחים עבורכם

קבלת משכנתא מהבנק ללא ליווי מקצועי, עלולה להתברר כטעות יקרה למדי. הפקידים האחראים על מתן המשכנתא לכל מטרה אינם דואגים לאינטרסים של הלקוח, אלא מתוגמלים דווקא כאשר הם מצליחים למכור משכנתא בתנאים פחות אטרקטיביים ללקוח. לקיחת משכנתא לכל מטרה נכונה וזולה ומותאמת באופן אישי לכל לקוח, מחייבת פנייה לסיוע, ייעוץ וליווי משכנתאות של חברה שזהו תחום התמחותה.

משכנתא EasyGo מספקת שירותי ייעוץ וליווי משכנתאות בכל שלבי תהליך קבלת ההלוואה לכל מטרה מתוך שמירה על האינטרסים של הלקוח אותו אנו מייצגים. אז אם אתם עומדים לפני רכישת רכב, טיול גדול סביב העולם או פשוט רוצים לסייע לילדים, מומלץ לפנות לגורם מקצועי בטרם אתם מתחייבים לחוזה.

 

שמירה על האינטרסים של הלקוח

צוות היועצים המנוסה של משכנתא EasyGo ישמח ללוות אתכם החל משלב התכנון, דרך החשיבה הרעיונית והייעוד לשמו נועד הכסף ועד לטיפול בכל פרטי הבקשה ואישורה. הבנה  זו עשויה לחסוך לכם מאות אלפי שקלים שכן התאמת המשכנתא לכל מטרה לצורך האישי שלכם תאפשר לדעת מהיכן הכי זול, כדאי ומשתלם לקחת את ההלוואה.

 

בניית תמהיל מותאם אישית

אנו נבנה עבורכם תמהיל מותאם אישית לכל לקוח וזאת לאחר איסוף כל הנתונים הרלוונטיים באמצעותם נצא למכרז ריביות בין הבנקים לשם איתור התנאים האטרקטיביים ביותר עבורכם. ייעוץ וליווי משכנתאות מקצועי ומנוסה בתחום המשכנתאות יבטיח נאמנות ומחויבות ללקוח, שהרי אנחנו מתוגמלים על ידו ומגנים על האינטרסים שלכם.

 

ליצירת קשר >

 

שלח

שם:

תודה על פנייתך,

הטופס נשלח בהצלחה.

טלפון:

מייל:

ההודעה:

אנא מלאו פרטים בטופס:

יועץ משכנתא