התחדשות עירונית

ניו פוינט

 

ניו פוינט היא חברה המסמלת חדשנות בתחום ההתחדשות העירונית בישראל.

קבוצת ניו פוינט עוסקת ביזום, קידום ושיווק פרויקטים למגורים ומובילה עשרות פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, מבנייני בוטיק ועד מגה פרויקטים של פינוי ובינוי.

הקבוצה הוקמה, כדי לתת מענה אמיתי לצורך של דיירים להצטרף למהפכת ההתחדשות העירונית הכובשת את ישראל בצורה הנכונה, השקופה והיעילה ביותר.

החברה מציעה לדיירים שרוצים ומעוניינים בחידוש בניינים, מודל חברתי – בו הדיירים הם שותפים מלאים לאורך כל הדרך בפרויקט, החל משלב ההתארגנות ועד לשלבי הביצוע.

החברה רואה בדיירים שותפי דרך לייזום הפרויקט ושמה דגש על שיתוף מלא של הדיירים בתהליך כולו וסיוע בבקשות של דיירים לאורך הפרויקט. החברה מעסיקה ושותפה עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה וזאת על מנת להבטיח איכות בלתי מתפשרת של הפרויקטים שבטיפול החברה.

 

אנחנו מאמינים

 

הקמת מיזמי התחדשות עירונית ברחבי מדינת ישראל, תוך שמירה והקפדה על צרכי הדיירים, אמינות, מקצועיות והוגנות.

קיים שילוב בין הניסיון העשיר לבין יחס חם ואישי לכל דייר, בין ניהול מקצועי וקידום הליכים מהיר לבין הענקת בטחון מקסימלי לדייר שמפקיד בידינו את הנכס היקר ביותר לו.

חברת ניו פוינט תורמת לעשרות פרויקטים שקורמים עור וגידים, דיירי השכונות זוכים לשיפור משמעותי באיכות חייהם, לדירות חדשות במפרט טכני גבוה, סביבת מגורים נאה ומטופחת ולשירותי קהילה ראויים.

אנו נעמיד לטובתכם את מיטב משאבינו האנושיים והכלכליים להצלחת הפרויקט והוצאתו אל הפועל במהירות וביעילות המרבית.

 

                        אם יש לכם בית בבניין העומד בחוק להתחדשות עירונית,
                                צרו קשר ונדאג לכם בצורה המושלמת ביותר.

                                                    1-700-700-759

יועץ משכנתא